Loading...

Gelová barva Fractal - Blue Denim (30 g)

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst

.

Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

118 Kč
393.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst. Barvu nabíráme v malém množství pomocí párátka (na každé nabrání použijeme nové párátko) a postupně přidáváme, dokud nedocílíme požadovaného odstínu. Složení: glycerin E422, propylenglykol E1520, barvivo E133, protispékavá látka E551, barvivo E129

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Složení produktu

glycerin E422, propylenglykol E1520, barvivo E133, protispékavá látka E551, barvivo E129

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva modrá 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva modrá, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá, BIO. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva modrá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

72 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - modrý safír, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva modrý safír, balení 25g.

116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks